Lidhje

Praga, thirrje Perëndimit t'i kundërpërgjigjet Rusisë


Praga, thirrje Perëndimit t'i kundërpërgjigjet Rusisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Republika Çeke po u bën thirrje aleatëve evropianë dhe të NATO-s të ndërmarrin veprime të përbashkëta si kundërpërgjigje ndaj Rusisë.

XS
SM
MD
LG