Lidhje

Zgjedhjet në Shqipëri, Kryemadhi flet për prioritetet e LSI-së dhe marrëdhënien me PD


Zgjedhjet në Shqipëri, Kryemadhi flet për prioritetet e LSI-së dhe marrëdhënien me PD
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:08 0:00

Në Shqipëri, në një intervistë për Zërin e Amerikës kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, flet për premtimet e kësaj force politike në prag të zgjedhjeve të 25 prillit.

XS
SM
MD
LG