Lidhje

Maas: Serbia dhe Kosova të shtojnë përpjekjet për normalizimin e marrëdhënieve


Maas: Serbia dhe Kosova të shtojnë përpjekjet për normalizimin e marrëdhënieve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00
XS
SM
MD
LG