Lidhje

Borrell: Me 11 maj presim vazhdimin e bisedimeve Kosovë – Serbi


Borrell: Me 11 maj presim vazhdimin e bisedimeve Kosovë – Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Shefi i politikës së Jashtme të Bashkimit Evropian, Josep Borrell, tha të hënën se shpreson që takimi i radhës ndërmjet Kosovës dhe Serbisë do të mbahet me 11 maj në Bruksel.

XS
SM
MD
LG