Lidhje

Tiranë: Shtohen zërat që kërkojnë dorëheqjen e Bashës nga kreu i PD-së


Tiranë: Shtohen zërat që kërkojnë dorëheqjen e Bashës nga kreu i PD-së
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:53 0:00

Një grup prej 10 anëtarësh të kryesisë dhe Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, themelues dhe studentë pranë saj qysh nga dhjetori 90, publikuan në mesditë një deklaratë, ku bëjnë përgjegjës për humbjen e zgjedhjeve kryetarin e saj, Lulzim Basha.

XS
SM
MD
LG