Lidhje

Presidenti Biden, një ton i ri me aleatët


Presidenti Biden, një ton i ri me aleatët
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00

Kjo javë shënon 100 ditët e para të Presidentit Joe Biden në Shtëpinë e Bardhë dhe, qysh tani, aleatët evropianë po e vërejnë ndryshimin në marrëdhëniet e tyre me Uashingtonin. Por, si po shihet administrata e re nga përtej Atlantikut?

XS
SM
MD
LG