Lidhje

Kontradiktat rreth provave për konfliktin me armë në Elbasan


Kontradiktat rreth provave për konfliktin me armë në Elbasan
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:29 0:00

Në Shqipëri deklaratat e policisë dhe Prokurorisë mbi përplasjen e armatosur në Elbasan më 21 Prill, në prag të zgjedhjeve, ku pati një të vrare dhe 4 të plagosur, ngjanin të ishin kontradiktore me provat e gjetur në vendin e ngjarjes, mes të cilave lista me emra dhe fotokopje kartash identiteti.

XS
SM
MD
LG