Lidhje

Iftari virtual bashkon myslimanët dhe hebrenjtë në ShBA


Iftari virtual bashkon myslimanët dhe hebrenjtë në ShBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Çdo mbrëmje gjatë Ramazanit, besimtarët mblidhen në darkë me familjarë dhe miq për të thyer agjërimin me darkën e iftarit. Një organizatë në Los Anxhelos po përdor iftarin virtual për të krijuar ura bashkëpunimi mes myslimanëve dhe hebrenjve.

XS
SM
MD
LG