Lidhje

Afganët të shqetësuar për tërheqjen e trupave të huaja


Afganët të shqetësuar për tërheqjen e trupave të huaja
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

Ndërsa Shtetet e Bashkuara dhe aleatët fillojnë zyrtarisht tërheqjen e trupave nga Afganistani, frika e dhunës në rritje dhe e kthimit të talebanëve në pushtet po shqetëson shumë afganë.

XS
SM
MD
LG