Lidhje

G-7 fillon punimet në Londër


G-7 fillon punimet në Londër
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Ministrat e jashtëm që përfaqësojnë Grupin e 7 vendeve më të industrializuara po zhvillojnë takime në Londër për një sërë çështjesh botërore, përfshi marrëdhëniet me Kinën dhe Rusinë, grushtin e shtetit në Mianmar, konfliktin sirian dhe situatën në Afganistan.

XS
SM
MD
LG