Lidhje

Gjermania godet rrjetin ndërkombëtar të pornografisë me fëmijë


Gjermania godet rrjetin ndërkombëtar të pornografisë me fëmijë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Policia gjermane njoftoi se ka zbuluar një nga faqet më të mëdha të internetit në botë për pornografinë e fëmijëve me më shumë se 400,000 përdorues dhe arrestoi katër persona të lidhur me platformën.

XS
SM
MD
LG