Lidhje

Varhelyi: BE do të vazhdojë përpjekjet për të furnizuar Kosovën me vaksina


Varhelyi: BE do të vazhdojë përpjekjet për të furnizuar Kosovën me vaksina
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

Komisionari i Bashkimit Evropian për fqinjësi dhe negocim të zgjerimit, Olivier Varhelyi, tha gjatë vizitës në Kosovë se vendet evropiane do të vazhdojnë të kujdesen që Kosova të përmbushë synimin për vaksinimin e qytetarëve të saj kundër COVID-19.

XS
SM
MD
LG