Lidhje

Benjamin: Pretendimet për shkelje në zgjedhje të shqyrtohen me shpejtësi dhe transparencë


Benjamin: Pretendimet për shkelje në zgjedhje të shqyrtohen me shpejtësi dhe transparencë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:52 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Drejtori për Evropën Qendrore dhe Lindore në Institutik Demokratik Kombëtar në Shtetet e Bashkuara, Robert Benjamin tha se pretendimet dhe kontestimet duhet të analizohen plotësisht, që votuesit të jenë të sigurt se zëri i tyre u dëgjua.

XS
SM
MD
LG