Lidhje

Takimi i ministrave të G-7 në Londër


Takimi i ministrave të G-7 në Londër
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Ministrat e Jashtëm të shtatë vendeve më të industrializuara në botë po takohen në Londër këtë javë. Ndryshimi i klimës, Rusia dhe Kina janë mes temave të diskutimit.

XS
SM
MD
LG