Lidhje

Biden: Ende rrugë e gjatë për rimëkëmbjen ekonomike


Biden: Ende rrugë e gjatë për rimëkëmbjen ekonomike
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Raporti tregonte një rritje modeste me rreth 266 mijë vende të reja pune, gjë që mund të ndërlikojë edhe më tej synimet e presidentit për të miratuar paketën prej 4 trilionë dollarësh investime në infrastrukturë, arsim dhe për fëmijët.

XS
SM
MD
LG