Lidhje

Reportazh nga qendra e vaksinimit në masë në Baltimore të Merilendit


Reportazh nga qendra e vaksinimit në masë në Baltimore të Merilendit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Mijëra njerëz vaksinohen çdo ditë në një qendër vaksinimi në masë kundër koronavirusit në qytetin Baltimore të Merilendit. Kamerat e Zërit të Amerikës ishin në këtë stadium të kthyer në qendër vaksinimi masiv, dhe na sjellin nga afër mënyrën se si funksionon ajo.

XS
SM
MD
LG