Lidhje

Pretendimet e rreme se Presidenti Biden do të reduktojë ngrënien e mishit për amerikanët


Pretendimet e rreme se Presidenti Biden do të reduktojë ngrënien e mishit për amerikanët
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Disa ligjvënës republikanë dhe komentatorë konservatorë vazhdojnë të pretendojnë në mënyrë të gabuar se plani i Presidentit Biden për klimën do të detyrojë amerikanët të hanë më pak mish të kuq.

XS
SM
MD
LG