Lidhje

Tiranë: Partia Demokratike kërkon përsëritjen e zgjedhjeve në 9 nga 12 qarqe


Tiranë: Partia Demokratike kërkon përsëritjen e zgjedhjeve në 9 nga 12 qarqe
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Partia më e madhe opozitare kërkoi rivotim në Shkodër, Durrës, Tiranë, Elbasan, Fier, Berat, Gjirokastër, Korçë dhe Vlorë, sepse sipas saj, procesi zgjedhor më 25 prill nuk ishte i drejtë dhe vullneti i zgjedhësve u deformua.

XS
SM
MD
LG