Lidhje

Përleshje të reja në Jerusalem


Përleshje të reja në Jerusalem
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Në përleshjet jashtë xhamisë al-Aqsa të Jeruzalemit, protestuesit palestinezë gjuajtën me gurë ndërsa policia izraelite përdori shashka dhe plumba gome.

XS
SM
MD
LG