Lidhje

NASA fillon misionin e dërgimit në tokë të mostrave të asteroidit


NASA fillon misionin e dërgimit në tokë të mostrave të asteroidit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Agjencia hapësinore amerikane synon që nga analiza e këtyre dëshmive, të mësojë më shumë për mënyrën se si u krijua sistemi ynë diellor dhe vetë jeta mbi tokë.

XS
SM
MD
LG