Lidhje

Basha: "Rezultati i zgjedhjeve të 25 prillit nuk do të njihet kurrë"


Basha: "Rezultati i zgjedhjeve të 25 prillit nuk do të njihet kurrë"
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Në Shqipëri, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi sot se zgjedhjet e përgjithshme të 25 prillit ishin një masakër elektorale dhe se rezultati i tyre nuk do të njihet kurrë.

XS
SM
MD
LG