Lidhje

SHBA, thirrje Izraelit dhe palestinezëve për të çtensionuar gjendjen


SHBA, thirrje Izraelit dhe palestinezëve për të çtensionuar gjendjen
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Shtetet e Bashkuara po u bëjnë thirrje udhëheqësve izraelitë dhe palestinezë të ulin tensionet mes sulmeve vdekjeprurëse të Hamasit me raketa dhe inkursioneve ajrore izraelite si kundërpërgjigje ndaj tyre. Sulmet nga të dyja anët vijnë pas përplasjeve të fundit në Jeruzalem.

XS
SM
MD
LG