Lidhje

Kostumografia në film dhe teatër


Kostumografia në film dhe teatër
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Helen Uffner është themeluese e kompanisë Vintage Clothing, koleksioni më i madh privat amerikan i veshjeve nga periudha të ndryshme. Dhjetëra mijëra artikuj veshmbathjeje dhe zbukurime shoqëruese nga periudha viktoriane e deri në vitet 1980.

XS
SM
MD
LG