Lidhje

Shkencëtarët vullnetarë ndihmojnë në mbledhjen e të dhënave për natyrën


Shkencëtarët vullnetarë ndihmojnë në mbledhjen e të dhënave për natyrën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Njerëzit nga gjithë Shtetet e Bashkuara dhe bota po ndihmojnë shkencëtarët e NASA-s për një projekt shkencor për Tokën.

XS
SM
MD
LG