Lidhje

Bizneset amerikane përballë udhëzimeve të reja të CDC-së për maskat


Bizneset amerikane përballë udhëzimeve të reja të CDC-së për maskat
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Amerikanët po përballen me udhëzime të reja nga Qendrat për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC). Sipas udhëzimeve, amerikanët e vaksinuar plotësisht, në pjesën më të madhe të rasteve, nuk kanë nevojë të përdorin maskat as në hapësirat e brendshme.

XS
SM
MD
LG