Lidhje

A do të ketë më shumë drejtësi pas rastit të George Floyd?


A do të ketë më shumë drejtësi pas rastit të George Floyd?
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:21 0:00

Të nxitur nga vendimi në çështjen e vrasjes së George Floydit, të afërmit e viktimave të tjera të dyshuara të brutalitetit të policisë në Shtetet e Bashkuara, duan që çështjet e tyre të rihapen. Ju njoftojmë që ky material përmban fjalor dhe video që disa mund t'i konsiderojnë shqetësuese.

XS
SM
MD
LG