Lidhje

Analistët komentojnë vendimin e SHBA ndaj zotit Berisha dhe familjes së tij


Analistët komentojnë vendimin e SHBA ndaj zotit Berisha dhe familjes së tij
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:40 0:00

Vendimi i fundit i Sekretarit të Shtetit Blinken për të ndaluar ish-presidentin e Shqipërisë, Sali Berisha, dhe familjen e tij të hyjnë në SHBA u përcoll me komente të ndryshme nga vëzhgues dhe analistë të jetës politike në Tiranë.

XS
SM
MD
LG