Lidhje

Ish kryeprokurori Llalla dënohet me dy vjet burgim


Ish kryeprokurori Llalla dënohet me dy vjet burgim
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Në Shqipëri, Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë kundër korrupsionit dhe Krimit të organizuar dënoi me dy vjet burgim dhe 5 vjet përjashtim nga funksionet publike, ish Prokurorin e Përgjithshëm Adriatik Llalla për “fshjehje dhe mosdeklarim të pasurisë”.

XS
SM
MD
LG