Lidhje

SHBA-Koreja e Jugut, partneritet për vaksinën


SHBA-Koreja e Jugut, partneritet për vaksinën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Koronavirusi, ndryshimet klimatike dhe bashkëpunimi në industritë e teknologjisë së lartë ishin në qendër të takimit në Shtëpinë e Bardhë mes Presidentit Joe Biden dhe homologut koreano-jugor Moon Jae-in.

XS
SM
MD
LG