Lidhje

Kosova përballë sfidave të varfërisë së skajshme


Kosova përballë sfidave të varfërisë së skajshme
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

Rritja e mirëqenies dhe ulja e varfërisë janë shpallur pjesë të përparësive të qeverisë së Kosovës.

XS
SM
MD
LG