Lidhje

CDC studion inflamacionin e muskujve të zemrës tek disa të rinj, pas vaksnimit


CDC studion inflamacionin e muskujve të zemrës tek disa të rinj, pas vaksnimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Duke rekomanduar studime të mëtejshme, agjecia thotë se kjo gjendje shpesh kalon pa ndërlikime dhe mund të shkaktohet nga një shumëllojshmëri virusesh.

XS
SM
MD
LG