Lidhje

Tiranë, dita e hapur e stërvitjes “Defender Europe 21”


Tiranë, dita e hapur e stërvitjes “Defender Europe 21”
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Në Tiranë, ushtria amerikane dhe ajo shqiptare zhvilluan sot Ditën e Hapur të Stërvitjes Ushtarake “Defender Europe 21”. Krahas personaliteteve shtetërore e ushtarake, në ceremoni morën pjesë qindra trupa nga të dy vendet, si dhe qindra qytetarë të kryeqytetit, që takoheshin me ta.

XS
SM
MD
LG