Lidhje

Kosovë, nismë e të rinjëve shqiptarë dhe serbë për përballjen me të kaluarën


Kosovë, nismë e të rinjëve shqiptarë dhe serbë për përballjen me të kaluarën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

Organizatat e shoqërisë civile në Kosovë po bëjnë përpjekje që përmes organizimeve të ndryshme t’i bëjnë bashkë të rinjtë shqiptarë dhe serbë, në një përpjekje për të zvogëluar hendekun ndërmjet komuniteteve.

XS
SM
MD
LG