Lidhje

Blinken në Lindjen e Mesme


Blinken në Lindjen e Mesme
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:25 0:00

Administrata Biden do t'i kërkojë Kongresit amerikan 75 milion dollarë ndihma zhvillimi dhe ekonomike për palestinezët, njoftoi të martën Sekretari i Shtetit Antony Blinken, i cili shtoi se Uashingtoni do ta vazhdojë procesin për të rihapur konsullatën e SHBA në Jeruzalem.

XS
SM
MD
LG