Lidhje

Garentina Kraja raporton nga Jeruzalemi mbi vizitën e Sekretarit Blinken


Garentina Kraja raporton nga Jeruzalemi mbi vizitën e Sekretarit Blinken
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken u takua të martën me kryeministrin izraelit Benjamin Netanyahu dhe shkoi më pas në Ramallah të Bregut të pushtuar Perëndimor, ku u takua me Presidentin Palestinez të mbështetur nga Perëndimi, Mahmoud Abbas.

XS
SM
MD
LG