Lidhje

Gazetari Ilir Ikonomi përshëndet audiencën në ditën e fundit të një karriere të shënuar në Zërin e Amerikës


Gazetari Ilir Ikonomi përshëndet audiencën në ditën e fundit të një karriere të shënuar në Zërin e Amerikës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:12 0:00

Pas tre dekadash tek Zëri i Amerikës, gazetari Ilir Ikonomi drejtoi të premten emisionin e fundit të një karriere, gjatë së cilës ka mbuluar ngjarje madhore në Shetet e Bashkuara, Shqipëri, Kosovë dhe kudo ku ka public shqipfolës. Ja përshëndetja e tij për audiencën e Zërit të Amerikës.

XS
SM
MD
LG