Lidhje

Ulqin, shqiptarët gjatë pluralizmit në Mal të Zi


Ulqin, shqiptarët gjatë pluralizmit në Mal të Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Në Ulqin u mbajte sesioni shkencor “Shqiptarët në Mal të Zi gjatë tri dekadave të fundit” ku studiues të ndryshëm shfaqen pikëpamje dhe analiza të ndryshme mbi pozitën e shqiptarëve gjatë pluralizmit në këtë shtet.

XS
SM
MD
LG