Lidhje

Të rinj fotografë në mbrojtje dhe promovim të natyrës


Të rinj fotografë në mbrojtje dhe promovim të natyrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:17 0:00

Një grup të rinjsh, fotografë të jetës së egër, kanë krijuar qendrën "WILD EUROPE", në përpjekje për të evidentuar pasurinë e biodiversitetit të natyrës shqiptare si dhe për të nxitur promovimin dhe mbrojtjen e saj

XS
SM
MD
LG