Lidhje

SHBA bën thirrje për qeverisje më të mirë në Amerikën Qendrore


SHBA bën thirrje për qeverisje më të mirë në Amerikën Qendrore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:48 0:00

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken u bëri thirrje udhëheqësve të rajonit që të luftojnë korrupsionin, varfërinë dhe trafikun e drogës si mënyrë për të ndalur migrimin në SHBA

XS
SM
MD
LG