Lidhje

SHBA e shqetësuar për peshkimin e jashtëligjshëm nga Kina


SHBA e shqetësuar për peshkimin e jashtëligjshëm nga Kina
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Organizatat jo-qeveritare thonë se Kina është e para në botë për peshkimin e jashtëligjshëm, të paraportuar dhe të parregulluar.

XS
SM
MD
LG