Lidhje

Shqipëri, Gara për kreun e PD; Intervistë me kandidatin Agron Shehaj


Shqipëri, Gara për kreun e PD; Intervistë me kandidatin Agron Shehaj
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:31 0:00

Në Shqipëri, kandidati për kreun e Partisë Demokratike Agron Shehaj thotë në një intervistë për Zërin e Amerikës se kjo parti bëri disa gabime në vitet e fundit por dhe gjatë fushtës, dhe se ajo duhet të fitojë besimin e shqiptarëve.

XS
SM
MD
LG