Lidhje

Biden në Britani dhe Evropë, në udhëtimin e parë jashtë vendit si president


Biden në Britani dhe Evropë, në udhëtimin e parë jashtë vendit si president
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Presidenti Biden drejt Britanisë dhe Evropës në udhëtimin e tij të parë jashtë vendit, duke dërguar një sinjal se administrata e tij vlerëson marrëdhëniet e ngushta transtlantike ndërsa përballet me sfida si kapërcimi i pandemisë COVID-19, ndryshimet e klimës dhe kërcënimet nga Kina dhe Rusia.

XS
SM
MD
LG