Lidhje

Evropa përgatitet të mirëpres presidentin Biden në takimin e G-7ës


Evropa përgatitet të mirëpres presidentin Biden në takimin e G-7ës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Drejtuesit e grupit të shtatë vendeve më të industrializuara në botë (G-7) takohen në Britani këtë fundjavë. Rimëkëmbja nga pandemia, ndryshimi i klimës dhe taksat do të jenë në krye të rendit të ditës.

XS
SM
MD
LG