Lidhje

Ekspertët: Dezinformimi rus, pengesë për imunizimin kundër koronavirusit


Ekspertët: Dezinformimi rus, pengesë për imunizimin kundër koronavirusit
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:49 0:00

Ekspertët thonë se Rusia po punon për të diskredituar vaksinat perëndimore dhe po reklamon intensivisht vaksinën e saj Sputnik V

XS
SM
MD
LG