Lidhje

Çfarë pritet nga takimi i Gjenevës Biden-Putin?


Çfarë pritet nga takimi i Gjenevës Biden-Putin?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Presidenti amerikan Joe Biden dhe udhëheqësi rus Vladimir Putin takohen të mërkurën në Gjenevë për herë të parë që kur zoti Biden mori detyrën në janar.

XS
SM
MD
LG