Lidhje

NATO, diskutime mbi kërcënimet që paraqesin Rusia dhe Kina


NATO, diskutime mbi kërcënimet që paraqesin Rusia dhe Kina
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Presidenti amerikan Joe Biden takohet të martën me aleatët e Bashkimit Evropian pas përfundimit të takimit të nivelit të lartë me udhëheqësit e NATO-s dhe përpara një takimi të shumëpritur me Presidentin rus Vladimir Putin.

XS
SM
MD
LG