Lidhje

Tiranë: Kartëmonedha e re, ekonomia reale dhe shpresat për rritjen


Tiranë: Kartëmonedha e re, ekonomia reale dhe shpresat për rritjen
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Banka Qendore hodhi sot në qarkullim dy prerje të reja kartëmonedhash 1 mijë lekë dhe 10 mijë, me vlerë afërsisht 10 dollarë dhe 100 dollarë.

XS
SM
MD
LG