Lidhje

Tërheqja amerikane nga Afganistani dhe angazhimi i NATO-s në Lindjen e Mesme


Tërheqja amerikane nga Afganistani dhe angazhimi i NATO-s në Lindjen e Mesme
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Ndërsa Shtetet e Bashkuara vazhdojnë tërheqjen e trupave nga Afganistani, komandanti i forcave amerikane në rajon thotë se ndihma nga aleatët e NATO-s do të jetë thelbësore në ruajtjen e presionit ndaj grupeve terroriste.

XS
SM
MD
LG