Lidhje

Tiranë: Diplomatët perëndimorë nxitin qeverinë të shtojë luftën ndaj trafikimit të qenieve njerëzore


Tiranë: Diplomatët perëndimorë nxitin qeverinë të shtojë luftën ndaj trafikimit të qenieve njerëzore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Në Tiranë, përfaqësuesit e diplomacisë amerikane dhe europiane nxitën sot qeverinë e Shqipërisë të shtojë përpjekjet për të dërguar në burg trafikantët e qenieve njerëzore dhe të kujdeset, që viktimat e tyre të riintegrohen në shoqëri.

XS
SM
MD
LG