Lidhje

Historia e një punonjësi të kujdesit shëndetësor që jeton në kamp refugjatësh


Historia e një punonjësi të kujdesit shëndetësor që jeton në kamp refugjatësh
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00

Gjatë inkursionit turk në Siri në tetor të vitit 2019, qindra mijëra sirianë u zhvendosën në kampe të ndryshme refugjatësh brenda vendit. Zëri i Amerikës sjell historinë e një punonjësi shëndetësor të zhvendosur, i cili aktualisht jeton dhe shërben në një kamp refugjatësh sirianë.

XS
SM
MD
LG